Кубок

Калитвинцев: «Задоволений, що мій син забив за «Олександрію»

2023-11-03 09:46

Головний тренер «Полісся» Юрій Калитвинцев прокоментував перемогу над «Олександрією» у чвертьфіналі Кубка України. Житомиряни перемогли у серії пенальті з рахунком 4:3.

«Багато емоцій. У нас були моменти перемогти в основний час, але не вистачило пасу, щоб хтось із гравців поставив крапку. Однак це Кубок. Це чудово. Це футбольне свято для вболівальників і для нас. Утім завтра вже готуємось до наступного матчу.

Не треба чекати пенальті. Треба все робити за 90 хвилин. Нас зараз очікує багато ігор, але наша команда має справжній чоловічий характер. Ми відновимось і будемо готуватись далі.

Коли мій син забив за «Олександрію» в післяматчевій серії одинадцятиметрових, я подумав: «Собака!». Це жарт. Я задоволений, що він забив. Я завжди кажу, що коли ми граємо один проти одного, то буде добре, щоб ми перемогли, але мій син забив. Сьогодні так і сталося», – сказав тренер в ефірі «УПЛ ТБ».