Металіст 1925 – Ворскла. Кубок України, 1/8 фіналу. Звіт

Забивши два м’ячі у першому таймі, полтавці спокійно довели матч до перемоги.

«Футбольний клуб»

2023-09-27 20:27

«Ворскла», яка зазнала поразок у двох попередніх турах чемпіонату країни, приїхала до Києва з чіткою мотивацією – бодай що пройти далі. Про це свідчив бойовий склад номінальних гостей – усі своїх здорових лідерів Віктор Скрипник кинув у бій з перших хвилин.

Власне, з перших хвилин відчувалася і перевага «зелено-білих». Як ігрова, так і психологічна. Зміцненню впевненості ворсклян посприяв і швидкий гол, який вже на 15-й хвилині вніс до свого доробку Ібрахім Кане.

Голкіпер харків’ян Іван Потімков занадто неохайно віддав пас на свого захисника, Іван Нестеренко вступив у відбір, після чого Руслан Степанюк вирізав шикарний парашут у праву частину карного майданчика, куди уже вривався малієць. Прийом на груди, гармата під поперечину і – 1:0!

І після взяття воріт полтавці продовжили контролювати хід подій. Створили кілька непоганих нагод, а перед перервою забили вдруге. Цього разу відзначився сам Степанюк, якого на побачення з Потімковим вивів Олександр Скляр. Форвард все зробив ідеально: підсік м’яч над воротарем – цього було достатньо.

Достатньо полтавцям було і двох голів, аби вбити надію на порятунок у футболістів «Металіста 1925». Навіть потрійна заміна від Едмара справі не допомогла, а ентузіазм господарів сказався хіба що на кількості фолів з їхнього боку та зароблених «гірчичників».

Ну а «Ворскла» зрештою зняла всі питання щодо переможця, довівши до логічного завершення чергову свою атаку. Це Нестеренко, який перед цим поцілив у стійку, виправився, перетворивши на асист розважливий простріл Віктора Корнієнка. Останній, до речі, у компенсований час міг відзначитися і сам, але влучив у поперечку зі штрафного.

Отже, команда Віктора Скрипника зіграє у чвертьфіналі. На початку листопада вона спробує подолати наступний бар’єр на шляху до омріяного трофея.

МЕТАЛІСТ 1925 – ВОРСКЛА 0:3
Голи: Кане (15), Степанюк (45+1), Нестеренко (74).
Металіст 1925: Потімков, Рудавський (Ткаченко, 86), Є.Ткачук, Курило (Червак, 46), Фарина, А.Ткачук, Мартинюк (Ногейра, 46), Чирук (Сидоров, 74), Моура, Абдуллаєв (Ременюк, 46), Борячук.
Ворскла: Ісенко, Пердута, Сантана, Павлюк, Корнієнко, Скляр, Челядін (Хрипчук, 69), Якубу (Крупський, 69), Нестеренко (Тіагуїньо, 79), Кане  (Островський, 79), Степанюк (Черниш, 79).
Попередження: Фарина (30), Ткачук (46), Чирук (59).