Україна

Калейдоскоп

ДЮФШ «Динамо» запрошує дітей займатися футболом

Дитяча футбольна школа «Динамо» Київ з 1 травня 2022 року відновила свою роботу на тренувальних базах на Нивках та в Кончі-Заспі.

2022-05-19 10:58

З огляду на те, що багато динамівських учнів на даний момент перебувають за кордоном, клуб запрошує всіх бажаючих приєднатися до занять. За два з половиною тижні були доукомплектовані групи учнями з інших клубів міста Києва, в яких зараз не проводяться заняття, та дітьми, які тимчасово переміщені з окупованих територій. Наразі заняття у повноцінних складах груп проводяться у всіх вікових категоріях, а це діти віком від 6 до 17 років.

Отримати інформацію про час та місце заняття конкретної вікової групи можна за телефоном 044-597-02-00.

Клуб чудово розуміє, що за останні два місяці багато дітей зазнали психологічного стресу, і в цій складній ситуації можливість займатися улюбленим видом спорту допоможе юним футболістам повернутися до звичайного життя, відчути себе впевненіше і більш захищено, почуватися психологічно розкутіше, повірити в те, що все налагодиться і ми повернемося до звичного нам ритму життя.

Тренери «Динамо» оточать усіх дітей турботою і увагою та докладуть максимум зусиль, щоб створити сприятливі умови для безпечних занять. Бували дні, коли під час тренувань звучав сигнал повітряної тривоги, і нам доводилося терміново переходити у сховище, яке знаходиться за кілька метрів від футбольного поля, щоб там перечекати небезпеку. До відновлення занять керівники тренувальних баз подбали про те, щоб там можна було зручно розміститися одразу кільком групам. Безпека дітей понад усе, і від цього ми насамперед відштовхуємось у сьогоднішній роботі.

Всім відомо, що цього місяця динамівський клуб відзначає 95-річчя від дня заснування. «Динамо» не може залишити такий важливий факт поза увагою та планує організувати дитячий благодійний турнір, який пройде у кілька етапів протягом місяця на УТБ «Нивки». Як завжди, співорганізатором турніру виступатиме партнер клубу ГО «Київська ліга дитячого футболу» (голова Володимир Величко), а підтримку забезпечує Асоціація футболу міста Києва (голова Ігор Кочетов).

1 етап 25-25 травня 2022 року для команд 2007-08 р.н.
2 етап 1-2 червня 2022 року для команд 2009-10 р.н.
3 етап 8-9 червня 2022 року для команд 2011-12 р.н.
4 етап 15-16 червня 2022 року для команд 2013-14 р.н.

Крім того, у ці терміни також планується проведення тренерами ДЮФШ «Динамо» Київ майстер-класів для воротарів, захисників, півзахисників та нападників, взяти участь у яких зможуть усі охочі. Колишні гравці київського «Динамо» поділяться своїми секретами і дадуть корисні поради юним футболістам різного віку. Цікавим обіцяє бути і запланований матч тренерів ДЮФШ «Динамо» Київ проти команди одного з підрозділів ЗСУ.

fcdynamo.com