Украина

Калейдоскоп

Григорій Суркіс привітав Сергія Беженара з ювілеєм

Сьогодні своє 50-річчя святкує тренер ДЮСШ «Динамо», екс-гравець столичної команди Сергій Беженар.

2020-08-09 13:44

Ювіляра привітав Григорій Суркіс.

***

Шановний Сергію Миколайовичу!


Прийміть мої найтепліші вітання з нагоди Вашого 50-річчного ювілею. Від щирого серця бажаю Вам всього найкращого!

Багаторазовий чемпіон і володар Кубка України, переможець юнацьких чемпіонатів світу та Європи, один з найкращих захисників в історії збірної країни, Ви завжди були і будете шановані й улюблені її вболівальниками, особливо ж – симпатиками «Дніпра» та київського «Динамо».

Поколінню наших футболістів 1990-х довелося вирішувати воістину непросту задачу – стверджувати на міжнародному рівні реноме українського футболу. І, незважаючи на всі складнощі, які зустрілися на цьому шляху, мета була досягнута – Вам з партнерами вдалося створити надійний плацдарм, який тепер зміцнюють нові генерації майстрів шкіряного м'яча.

Однак і після закінчення ігрової кар’єри Ви не залишилися осторонь активного футбольного життя, допомагаючи виховувати зміну. Не кожному гравцеві футбольний Бог дарує можливість випробувати себе і в ролі тренера. Вам, Сергію Миколайовичу, вистачило рішучості стати й на цей шлях. І Ви з честю виконуєте цю непросту місію, за що Вам – велике спасибі!

Усіляких успіхів Вам і надалі! Щастя і здоров'я! Миру і благополуччя в родині. Здійснення найзаповітніших і сміливих бажань!

З повагою,
Григорій СУРКІС

pressing.net.ua