Ліга конференцій

ЛК-2023/24. Результати повторних матчів 1/4 фіналу

«Фенербахче» по пенальті вилетів від «Олімпіакоса», «Брюгге» дотис ПАОК, «Фіорентина» здолала «Вікторію», а «Астон Вілла» вибила з турніру «Лілль».

2024-04-19 01:10

«Астон Вілла» вдома змогла перемогти, хоча «Лілль» щонайменше заслуговував не програти. У Франції «доги» доволі швидко відновили рівновагу. Забив Язиджі. Надалі «Лілль» досить довго не міг реалізувати свої моменти. Аж в середні другого тайму господарям допоміг кутовий. Після подачі Бенджамен Андре вистрибнув найвище і зрізав м'яч у ворота Еміліано Мартінеса. Тоді-то гості й прокинулися. Активність «Астон Вілли» призвела до помилки Шевальє на виході, після якої вже пусті розстріляв Кеш. Бірмінгемці перевели гру в овертайм, який не допоміг визначити переможця.

Серія пенальті пройшла під свист трибун, які не приховували свого зневажливого ставлення до Еміліано Мартінеса, який здійснивши два сейви вивів «Астон Віллу» до півфіналу.

Італійська «Фіорентина» вдома зуміла в додатковий час дотиснути «Вікторію» Пльзень. Гості грали у меншості з 66-ї хвилини, коли з поля було вилучено захисника  Каду. В основний час, як і в першій грі, голів не було забито. Долю матчу було вирішено в овертаймі. За господарів на 92-й хвилині відзначився Ніко Гонсалес, а на 108-й хвилині забив Крістіано Бірагі.

Після домашньої перемоги з рахунком 1:0 «Брюгге» вирушив на виїзд до ПАОКа. Гості знову здолали господарів, відправивши в їхні ворота два голи і вийшли до півфіналу.

Тиждень тому у Піреї «Олімпіакос» переміг «Фенербахче» з рахунком 3:2, і це було шоу. Сьогодні ж матч пройшов за іншим сценарієм. Клуб з Туреччини  швидко відіграв відставання завдяки проходу та гарному удару з лівої ноги під штангу від Ірфана Кавечі. Втім, про розвиток успіху не йшлося і згодом матч перейшов у додатковий час.. Що там було? Найкращий шанс втратив «Олімпіакос», який грав другим номером: Ливакович відбив удар Іборри, а добивання Карму заблокував на лінії воріт Джику.

Натомість серія пенальті не підкачала – там ми побачили надпотужну битву воротарів. Ливакович і Цолакіс билися, як леви, але один відбив два пенальті, а другий - цілих три. Причому ось що цікаво – «Фенер» підвели спершу його технарі Тадич та Ундер, а останній, п'ятий удар змарнував суперветеран Леонардо Бонуччі, який саме заради нього вийшов на 122-й хвилині. Фантастика!

ФІОРЕНТИНА – ВІКТОРІЯ (Пльзень) – 2:0 (заг. 2:0)
Ніко Гонсалес (92), Бірагі (108).
Фіорентина: Террачано, Додо (Фараоні, 88), Міленкович, Раньєрі, Бірагі, Артур Мело (Лопез 66), Мандрагора (Мартінес Куарта, 91), Ніко Гонсалес (Соттіль, 98), Бельтран (Барак, 75), Куаме, Белотті (Іконе, 88).
Вікторія: Йєдлічка, Гранац, Гейда, Йємелка, Копіц (Москера, 106), Черв (Траоре, 90+5), Калвах (Две, 101), Каду, Шульц, Хори (Ржезник, 70), Видра (Клімент, 56).
Попередження: Раньєрі (36), Ніко Гонсалес (93) – Хори (37), Ржезник (74).
Вилучення: Каду (66).

ЛІЛЛЬ – АСТОН ВІЛЛА – 2:1 (заг. 3:3, пенальті 3:4)
Язиджи (15), Андре (68) – Кеш (87).
Лілль: Шевальє, Сантуш, Діакіте, Йоро, Ісмаїлі, Андре, Бенталеб, Язиджи (Кавалейру, 86), Гаральдссон (Ейнджел Ґомес, 77), Ґудмундссон (Кабелла, 91), Девід.
Астон Вілла: Мартінес, Кеш, Конса, Торрес, Дінь, Макґінн (Дуран, 80), Луїз, Тілеманс, Діабі (Бейлі, 68), Воткінс, Дзаньйоло (Роджерс, 39).
Попередження: Бенталеб (42), Андре (44), Сантуш (62), Ейнджел Ґомес (118) – Дзаньйоло (21), Мартінес (39), Дінь (61), Роджерс (76), Дуран (90+1), Воткінс (109).
Серія пенальті: 0:1 Тілеманс, 0:1 Бенталеб (голкіпер), 0:2 Воткінс, 1:2 Девід, 1:3 Кеш, 2:3 Ейнджел Гомес, 2:3 Бейлі (голкіпер), 3:3 Кабелла, 3:4 Дуглас Луїс, 3:4 Андре (голкіпер).

ПАОК – БРЮГГЕ – 0:2 (заг. 0:3)
Ютгла (33, 45).
ПАОК: Котарськи, Хонні, Кендзьора, Кульєракіс, Рахман, Шваб, Мейте (Оздоєв, 56), Десдопов (Константеліас, 71), Мург (Живкович, 46), Тайсон, Брендон (Самата, 46).
Брюгге: Яккерс, Саббе, Ордоньес, Баланта, Майєр, Ванакен, Ветлесен (Цінкернагель, 83), Оньєдика, Скураш (Талбі, 87), Ютгла, Нуса (Одої, 76).

ФЕНЕРБАХЧЕ – ОЛІМПІАКОС – 1:0 (заг. 3:3, по пенальті 2:3)
Кавечі (11).
Фенербахче: Ливакович, Осаї-Самуель, Родріго Бекао, Джику, Кадіоглу, Шиманськи (Крунич, 106), Юксек  (Бонуччі, 120+2), Фред (Зайц, 86), Кавечі (Ундер, 86), Джеко (Батшуаї, 73), Тадич.
Олімпіакос: Цолакіс, Родіней, Нтой, Давід Карму, Ортега (Річардс, 89), Шикінью (Андре Орта, 109), Ессе, Фортуніс (Ель-Арабі, 109), Йоветич (Іборра, 46), Поденсе (Масурас, 64), Ель-Каабі.
Попередження: Шиманськи (94) – Ортега (36), Поденсе (60), Цолакіс (61), Нтой (72), Масурас (90+4), Ессе (112).
Вилучення: Нтой (120+3, повторне попередження).
Серія пенальті: 0:1 Ель-Каабі, 0:1 Тадич (голкіпер), 0:1 Ель-Арабі (голкіпер), 1:1 Батшуаї, 1:2 Андре Орта, 1:2 Ундер (голкіпер), 1:3 Масурас, 2:3 Джику, 2:3 Родіней (голкіпер), 2:3 Бонуччі (голкіпер).