Ліга Європи-2023/24. Подробиці 3-го туру

Головна сенсація ігрового дня в Лізі Європи – це результат поєдинку у Греції, де «Олімпіакос» розібрався з «Вест Гемом». Ну і, звісно, порадіємо результативній дії Владислава Кочергіна.

2023-10-27 01:22

Звісно, британський клуб на матч третього туру Ліги Європи до Греції вирушав у ранзі фаворита. Але гра на «Георгіос Караїскакіс» обернулася для «молотобійців» холодним душем. Пропустивши два голи наприкінці першого тайму, вони опинилися в ранзі наздоганяючих. Інтригу відродити вдалося – на 87 хвилині Пакета скоротив розрив у рахунку до мінімального, але на цьому і усе: 2:1 – маємо першу перемогу «Олімпіакоса» та першу поразку «Вест Гема».

Ще один сюрприз зробив австрійський «Штурм», який у меншості зумів врятувати матч проти італійської «Аталанти» (2:2).

В інших поєдинках за участю команд із топ-чемпіонатів для фаворитів все пройшло досить гладко. «Брайтон» переграв «Аякс», «Ліверпуль» розгромив «Тулузу», без явних проблем свої перемоги здобули «Ренн», «Рома» та «Байєр».

Відзначимо також домашню нічию польського «Ракува» у протистоянні зі «Спортінгом» (1:1). У складі господарів майже весь матч провів на полі український півзахисник Владислав Кочергін, який записав у свій актив гольову передачу. Щоправда, навряд чи поляки залишилися задоволеними цим результатом, оскільки з восьмої хвилини грали у більшості.

Ну а головним героєм вечора слід визнати форварда німецького «Фрайбурга» Гріфо, який оформив хет-трик у виїзному поєдинку із сербським ТСЦ (3:1).

Група А

ОЛІМПІАКОС (Греція) – ВЕСТ ГЕМ (Англія) – 2:1
Голи: Фортуніс (33), Родинец (43) – Пакета (87).

ТСЦ (Сербія) – ФРАЙБУРГ (Німеччина) – 1:3
Голи: Петрович (13) – Гріфо (49, з пенальті, 59, 73).