ЛЄ, 1/4 фіналу. Результати матчів-відповідей

«Рома» вибила з турніру кривдника «Шахтаря», «Севілья» розбила недолугий захист «МЮ», а «Байєр» завершив казку «Юніона».

2023-04-21 00:52

«Севілья» вдома обіграла «Манчестер Юнайтед» у матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги Європи з рахунком 3:0. Одразу двох результативних помилок припустились досвідчені гравці команди Еріка тен Гага на «Рамон Санчес Пісхуан». Після помилок Магвайра та де Хеа у складі господарів забивав Юссеф Ен-Несірі, а також у воротах манкуніанців відзначився Лоїк Баде. У півфіналі команда Хосе Менділібара зіграє з «Ювентусом».

Туринці на виїзді зіграли унічию зі «Спортингом». Рахунок у матчі відкрив хавбек «Ювентуса» Адрієн Рабйо, який забив на 9-й хвилині матчу з передачі Алекса Сандро. На 20-й хвилині зустрічі рахунок у матчі зміг зрівняти півзахисник португальців Маркус Едвардс, реалізувавши 11-метровий удар.

«Байєр» впевнено пройшов «Юніон» – після рівних 1:1 у Леверкузені команда Хаві Алонсо на виїзді з рахунком 4:1 обіграли представника чемпіонату Бельгії. У складі «фармацевтів» відзначилися Мусса Діабі, Мітчел Баккер, Джеремі Фрімпонг та Адам Гложек. За «Юніон» забив Каспер Терхо.

А «Рома» стала останнім півфіналістом Ліги Європи. Команді Жозе Моуріньо знадобився додатковий час, щоб впоратися з «Фейєноордом», який вибив з турніру донецький «Шахтар». Ключовим став вихід на поле Пауло Дібали. Саме гол аргентинця перевів гру в овертайм, а потім Дібала взяв участь ще у двох голах у ворота Бейло.

РОМА (Італія) – ФЕЙЄНООРД (Нідерланди) – 4:1 (заг. 4:2)
Спінаццола (60), Дібала (89), Ель-Шаараві (101), Пеллегріні (110) – Пайшао (80).
Рома: Руї Патрісіу, Манчіні, Смоллінґ (Челик, 78), Льоренте (Ібаньєс, 73), Залевськи (Дібала, 73), Крістанте, Матич, Спінаццола, Вейналдум (Ель-Шаараві, 21, Кумбулла, 106), Пеллегріні, Белотті (Абрахам, 73).
Фейєноорд: Бейло, Гертрейда, Траунер, Ганцко, Хартман (Лопес, 106), Кекчю, Віффер (Ділросун, 106), Джаханбахш (Даніло, 74), Шиманськи (Педерсен, 91), Ідріссі (Пайшао, 64), Хіменес.
Попередженя: Льоренте (34), Дібала (108), Абрахам (111) – Хартман (12), Віффер (18), Хіменес (39).
Вилучення: Хіменес (120).

СЕВІЛЬЯ (Іспанія) – МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД (Англія) – 3:0 (заг. 5:2)
Ен-Несірі (8, 81), Баде (47).
Севілья: Буну, Хесус Навас, Баде, Маркао (Сусо, 29), Акунья (Теллес, 85), Гудель, Фернандо, Окампос, Ракитич, Ламела (Хіль, 79), Ен-Несірі.
Манчестер Юнайтед: де Хеа, Ван-Біссака (Шоу, 46), Магвайр, Лінделеф, Далот, Еріксен (Еланга, 86), Каземіро, Забітцер (Фред, 68), Антоні, Марсьяль (Веггорст, 54), Санчо (Рашфорд, 46).
Попередження: Буну (73) – Каземіро (56), Антоні (59), Шоу (90+3).

СПОРТИНГ (Португалія) – ЮВЕНТУС (Італія) – 1:1 (заг. 1:2)
Едвардс (20, з пенальті) – Рабйо (9).
Спортинг: Адан, Інасіо (Рейс, 81), Коатес, Діоманд, Ешгайо, Моріта, Угарте, Нуно Сантуш (Артур, 81), Поте, Трінкао (Черміті, 81), Едвардс.
Ювентус: Щенсни, Даніло, Бремер (Гатті, 72), Сандро, Куадрадо, Локателлі, Міретті (Погба, 72), Рабйо, К'єза (Костич, 78), Влахович (Мілік, 71), Ді Марія.
Попередження: Угарте (24), Едвардс (90+3) – Гатті (83), Погба (89).

ЮНІОН (Бельгія) – БАЙЄР (Німеччина) – 1:4 (заг. 2:5)
Терхо (64) – Діабі (2), Баккер (37), Фрімпонг (60), Гложек (79).
Юніон: Моріс, Кандусс (Терхо, 46), Берджесс, Матіда, Ніукоп, Лазар (Пуертас, 81), Лінен, Теума (Ель-Аззузі, 88), Лапуссен, Вертессен (Аденгра, 32), Боніфасе (Нільссон, 81).
Байєр: Градецьки, Тапсоба (Коссуну, 59), Та, Інкап'є, Фрімпонг (Адлі, 71), Амірі (Демірбай, 59), Андріх, Баккер, Віртц, Діабі (Бельарабі, 86), Гложек (Азмун, 86).
Попередження: Теума (75).

Отже, маємо півфінальні пари Ліги Європи:

ЮВЕНТУС – СЕВІЛЬЯ
БАЙЄР – РОМА

Перші матчі півфіналу пройдуть 11 травня, а матчі-відповіді відбудуться 18 травня. Фінал пройде 31 травня на «Пушкаш Арені» в Будапешті.