Турніри

Чемпіонати

Ярмоленко: «Динамо» – найрідніша команда у моєму житті»

Український вінгер Андрій Ярмоленко, який готується після завершення сезону покинути англійський «Вест Гем», в інтерв'ю ВацкоLive розповів  про плани на майбутнє.

2022-05-16 21:00

Про стосунки з «Вест Гемом»

«У «Вест Гема» є опція для продовження контракту, але ще рік тому було зрозуміло, що клуб цією опцією не скористається. Великий контракт, я не граю стільки, скільки має грати футболіст із такою зарплатою. Їм невигідно продовжувати контракт зі мною. І я, зі свого боку, незадоволений ситуацією. Бо хочу грати більше.

Зараз «Вест Гем» має дати мені офіційну відповідь. Термін – до 21 числа. Поки що так».

Про пошук нової команди

«Що далі? Це питання краще поставити моєму менеджеру Вадиму Шаблію. Наскільки знаю, процес іде. Він працює, шукає. Є три-чотири клуби, з якими він на зв'язку. Але рішення прийматимемо лише після матчів збірної. Зараз не час відволікатись на якісь переговори. Усі розуміють, наскільки важливі зустрічі нас чекають».

Про варіант із «Динамо»

«Не брехатиму і скажу так: варіант із «Динамо» був до війни. Серйозно замислювався над тим, щоб повернутися. Зараз я на зв'язку з президентом та всіма гравцями. Це найрідніша команда у моєму житті. Звичайно, якщо ми говоритимемо про завершення кар'єри, то це хотілося б зробити саме в «Динамо». Але поки що маю сили та здоров'я для європейских викликів. Тим більше, ніхто не знає, чи буде чемпіонат України наступного сезону і де він буде. Поки що про футбол в Україні ніхто не думає.

Мені хочеться повернутися до «Динамо», але я маю кар'єру, якої залишилося не так багато. Хочеться пограти 2-3 роки та насолодитися футболом. Скучив за тим, щоб грати по два матчі на тиждень. Скучив за втомою, хоча мені 32 роки. Пам'ятаю гравців, які в такому віці ледь ходили, але маю купу емоцій. Чекаю матчів збірної, як коли мені було 10 років. Поки є це відчуття, хочу грати».

Про цікавість «Севільї» 

«Багато розмов і чуток. Чи дзвонив мені Мончі? Напевно, не знайшов мого номера, тож поки що не розмовляв. Що вплине на вибір мого майбутнього? Ми завжди все вирішуємо із сім'єю. Для нас немає різниці, в якому місті жити. Звичайно, Лондон – одне з найкращих міст у світі, але для нас головне, щоб була англійська школа для дітей».

dynamomania.com