Дніпро-1 – Чорноморець 3:1. Україна, 17-й тур. Звіт

«Чорноморець» свій домашній матч проти СК «Дніпра-1» у першому колі провів на виїзді, тож формально виїзна зустріч зі «спортклубівцями» у 17-му турі пройшла у рідних стінах.

2021-12-06 21:34

Тренерський штаб дніпрян в Одесі повністю повторив той склад, який тиждень тому розгромив полтавську «Ворсклу». Номінальні господарі одразу означили власну перевагу. Звісно, що основне загострення йшло від Довбика. Саме він першим повів пристрілку, замикаючи головою навіс Кравченка, але неточно. У наступній атаці вже захисники «Чорноморця» блокують удар Довбика з близької відстані, а невдовзі Кучерук реагує на підступний удар Назаренка у нижній кут, переводячи його на кутовий.

Тим несподіване була відповідь одеситів, які фактично першу небезпечну атаку завершили голом – Ісаєнко головою замкнув навіс з лівого флангу з центру карного майданчику. Але дніпряни відповіли дуже швидко: Гуцуляк п’ятою відкотив м’яч Піхальонку, і той пробив між ніг Кузику, після чого сфера влучила у нижній кут воріт Кучерука – 1:1!

Тим часом одесити не реалізували ще один непоганий шанс – знову Ісаєнко завдавав удар головою з близької відстані, але тепер поруч із стійкою. Проте спортклубівці атакують значно більше і у продовж кількох хвилин Кучерук бере удар Довбика головою і міцний постріл Дубінчака з-за меж карного майданчику.

Початок другого тайму спортклубівці розпочали дуже активно, подавши три кутових за чотири хвилини. Найнебезпечніше було після удару Гуцуляка, коли м’яч на себе прийняла рука захисника, але арбітр пенальті не призначив. Проте рефері побачив гру рукою з боку Назаренка, коли тому м’яч влучив у грудь, в наслідок чого спортклубівець навіть був замінений.

Дніпряни продовжили тиск. Спочатку Піхальонок б’є з розвороту вище воріт, а невдовзі Гуцуляк просто не влучає по м’ячу, знаходячись на вбивчий позиції. Але за кілька секунд одесити зупиняють прохід Джурасека з порушенням правил у власному карному майданчику, і Довбик з 11-метрової позначки виводить спортклубівців вперед.

На 74-й хвилині комбінація Піхальонок – Довбик – Ігнатенко завершується невідпорним ударом останнього і після спілкуванням із арбітрами за відеосистемою, рефері зараховує гол – офсайду не має!

За рахунку 3:1 спортклубівці переконливо контролювали події на полі, продовжуючи створювати небезпечні моменти – Піхальонок не зумів переграти Кучерука, а Довбик пробив головою повз цілі.

У підсумку спортклубівці довели справу до непростої, але цілком заслуженої перемоги та повернулися на третю позицію.

ДНІПРО-1 – ЧОРНОМОРЕЦЬ – 3:1
Піхальонок (20), Довбик (64, з пенальті), Ігнатенко (72) – Ісаєнко (12).
Дніпро-1: Кожокару, М.Кравченко (Лучкевич,, 70), Сваток, Нелсон, Дубінчак, Ігнатенко, Піхальонок, Джурасек (Чуже, 90+1), Гуцуляк, Назаренко (Ді Франко, 55), Довбик.
Чорноморець: Кучерук, Дубко, Біловар, Путря (Вантух, 72), Д.Кузик, Вачіберадзе (Кадірі, 72), Смирний, Ісаєнко (Тлумак, 80), Авагімян (Брагару, 83), Цітаїшвілі, Ванат (Бугай, 80).
Попередження: Нелсон (15), Назаренко (54) – Авагімян (22), Цітаїшвілі (41), Путря (51), Кадірі (78).