Украина

Премьер-лига

Шаран: «Зараз для «Миная» головне – результат»

Головний тренер «Миная» Володимир Шаран розповів про початок роботи з командою, підготовка якої до весняної частини сезону стартувала 15 січня. Нагадаємо, 14 січня Шарана було призначено наставником команди.

Богдан ЛЕОНЧУК, «Команда №1»

2022-01-17 11:00

– Перше заняття з новою командою вже провели?
– Так, у суботу відбулося тренування під моїм керівництвом, в якому взяли участь 23 гравці. Але пізніше в нас буде обойма з 25-х осіб. Настрій у всіх добрий. Спочатку зібралися на базі, пройшли медогляд.

– Над чим працюєте зараз?
– Над фізикою. Я бачив багато матчів Миная в першій частині сезону і зрозумів, що фізично команда не на належному рівні. Часу, звісно, у нас ??мало. Крім того, на штучному полі в Ужгороді на стадіоні Авангард займалися з м'ячами. Зараз працюємо в режимі дворазових тренувань.

– Із підопічними познайомилися?
– Індивідуально ні з ким ще не спілкувався. Але співбесіди обов'язково будуть. Я завжди так роблю. Мені потрібно зібрати інформацію. З іншого боку, заочно я всіх хлопців знаю. Окрім новачків, звичайно ж, які зараз так само працюють із нами. Більш детальне знайомство та фундаментальна робота пройде в комплексі Камелот, де є всі умови для гарної підготовки.

– Ви згадали новачків. Їх багато?
– Це лише потенційні новачки. Ринок зараз не такий багатий – усі хочуть підписати нових гравців. З огляду на бюджет Миная ми хочемо посилити команду точково.

– Потенційні новобранці – з України?
– Поки що приїжджали лише українці. Проте чекаємо й на легіонера, який має прибути 23 січня. Нам необхідно підписати футболістів на кожну позицію – від воротарської до лінії атаки, потрібен центральний захисник та опорник, особливо з урахуванням відходу з Миная такого виконавця, як Петрусенко.

– Після підготовки в комплексі Камелот команда вирушить на закордонний збір?
– Так, до Туреччини. У Камелоті ми готуватимемося з 23 до 31 січня, а 1 лютого полетимо до турецького Сіде. Загалом ми хочемо провести сім спарингів. П'ятьох своїх суперників ми вже знаємо, але стовідсоткової гарантії того, що в когось із них не зміняться плани, немає, тому я не стану поки що називати імена спаринг-партнерів Миная.

– Зважаючи на те, що Минай бореться за збереження прописки в УПЛ, наскільки жорсткі вимоги висувалися до вас із боку керівництва клубу?
– Жодних жорстких вимог не було. Головне – результат, збереження прописки в УПЛ. Але всі розуміють ситуацію й чекають також від Миная хорошого футболу, а потім побачимо і все обговоримо. Нині все спокійно, працюємо.

zbirna.com