ТМ. Динамо – Широкі Брієг (Боснія і Герцеговина) 4:1. Звіт про матч

У четвер, 10 лютого, київське «Динамо» провело заключний спаринг на другому тренувальному зборі, що столична команда проводить у Туреччині. Суперником підопічних Мірчі Луческу виступив дворазовий чемпіон Боснії і Герцеговини – «Широкі Брієг».

2022-02-10 12:20

Із перших хвилин динамівці заволоділи ініціативою, подовгу контролюючи м’яч, але суперник за першої ж нагоди намагався вискочити в контратаку. Спочатку де Пена пристрілявся ударом із півкола перед штрафним майданчиком, але воротар зловив м’яча, а невдовзі після прострілу Дубінчака з лівого флангу захисник боснійців порушив правила проти Антюха у штрафному майданчику, й арбітр вказав на позначку. Пенальті взявся виконувати Шапаренко, і пробив чітко в кут – 1:0.

У подальшому дуже хотів забити де Пена. Після удару Карлоса з-за меж штрафного майданчика м’яч пролетів над поперечиною, а ще в одному епізоді подачу уругвайця зі штрафного нейтралізували захисники «Широкі Брієг». І все ж де Пена взяв участь у гольовій атаці в першому таймі. Усе почалося з його удару в стінку, потім у результаті атаки другим темпом Карлос навісив до штрафного майданчика, де захисник вибив м’яча, але прямо на ногу Гармашу, який зльоту пробив повз воротаря – 2:0.

Перед самою перервою знову міг забити де Пена, але після його удару зовнішньою стороною стопи воротар перевів м’яча на кутовий. На цьому перший тайм і завершився.

Ледь розпочала друга половина зустрічі, а динамівці вже в оновленому складі довели свою перевагу до великої. Циганков пробив з-за меж штрафного майданчика, воротар парирував перед собою, а Ванат набіг та добив м’яча у ворота – 3:0.

Молодий нападник продовжував і надалі активно діяти в атаці. В одному з епізодів Владислав обікрав воротаря, після серії рикошетів м’яч опинився у Циганкова, який пробив по воротах, але голкіпер встигнув повернутися на місце та врятував свою команду від чергового пропущеного м’яча.

Утім, за тотальної переваги зберегти свої ворота «сухими» динамівцям не вдалося. Боль, перебуваючи з м’ячем у власному штрафному майданчику, наступив на ногу супернику, і арбітр призначив пенальті, а Бойко не врятував після удару з 11-метрової позначки – 3:1.

Ближче до кінця матчу в Анталії здійнявся сильний вітер, що заважало командам демонструвати комбінаційний футбол. Утім, навіть за таких умов «біло-синім» вдалося забити ще один гол. Буяльський прострілив із правого флангу на Циганкова, Віктор перевів м’яча до центру штрафного майданчика, і Шапаренко в дотик точно пробив по воротах, оформивши дубль у матчі – 4:1.

Тож, «Динамо» на позитивній ноті завершує тренувальний збір та сьогодні ввечері вже буде в Києві, щоб за кілька днів повернутися на середземноморське узбережжя та продовжити підготовку до поновлення сезону.

ДИНАМО (Київ, Україна) – ШИРОКІ БРІЄГ (Боснія і Герцеговина) – 4:1
Шапаренко (16, з пенальті, 81), Гармаш (35), Ванат (47) – Мужан (68, з пенальті).
Динамо (1-й тайм): Бущан – Тимчик, Забарний, Сирота, Дубінчак – Шапаренко (К), Гармаш, де Пена, Вербич, Антюх – Кулач. (2-й тайм): Бойко (Моргун, 82) – Кендзьора, Боль, Бражко, Караваєв – Сидорчук (К), Шапаренко (Шкурін, 82), Буяльський, Вітіньйо, Циганков – Ванат.
Широкі Брієг (стартовий склад): Міскич, Медич, Чульяк, Мужан, Благаїч, Босанчич, Лукич, Бегич, Муса (К), Ікич, Чавар.