ТМ. Шахтар – Аль-Фатех 5:0. Гольове повернення Траоре

Команда Ігора Йовичевича у першому матчі дня була явно сильнішою за суперника. Зустріч у межах Shakhtar Global Tour for Peace in Ukraine відбулася у словенському Брдо.

2022-08-15 14:57

Кошти від реалізації квитків і реклами спрямують на придбання всього необхідного для захисників України та мирних жителів, які потребують допомоги.

Місце у воротах зайняв Пятов, у центрі оборони діяли Кривцов і Чоботенко, Бондар зіграв на позиції правого захисника, а Корнієнко – ліворуч. У середній лінії роль опорника виконував Фарина, місця інсайдів зайняли Джурасек та Очеретько, фланги атаки – Кащук і Вакула, а нападником був Сікан. Зауважимо, що матч проводився у форматі 2 тайми по 40 хвилин.

Гірники зі старту діяли першим номером і швидко повели в рахунку: вже на 7-й хвилині Вакула заробив кутовий і сам виконав подачу на ближню штангу, а Даниїл Сікан головою підрізав м’яч у дев’ятку – 1:0. Підопічні Ігора Йовічевіча продовжували контролювати гру і в середині тайму подвоїли перевагу: атака почалася з паса Пятова, Джурасек закинув м’яч на лівий край Сікану, той покотив у центр штрафного майданчика, де Владислав Вакула розібрався із захисником і пробив повз голкіпера – 2:0. І ще до перерви донеччани зробили рахунок великим. На 34-й хвилині Кащук навісив із кутового, а Сергій Кривцов ногою в дотик вразив нижній кут – 3:0. А слідом було зафіксовано розгром: лонгбол Кривцова дійшов до Кащука, вінгер праворуч прострілив на лінію воротарського майданчика, а Даниїл Сікан спокійно розібрався з опонентами, оформивши дубль – 4:0.

У другому таймі «оранжево-чорні» продовжували володіти ініціативою й комбінувати на чужій половині поля, проте гострих моментів біля воріт саудівців не виникало. Головна подія – нападник «Шахтаря» Лассіна Траоре, який через важку травму майже рік залишався поза футболом, повернувся на поле. На 55-й хвилині буркінієць вийшов на заміну замість Сікана, тоді ж у гру вступили Олексій Шевченко та Дмитро Криськів. Траоре, якому лише належить набрати тонус, добре працював корпусом, був корисним у підіграванні і сам активно відкривався під передачі партнерів. І зрештою форвард не пішов без забитого м’яча. На останній хвилині донеччани заробили пенальті за фол на Джурасеку, і Лассіна Траоре ударом по центру поставив крапку в цьому спарингу. 5:0 – «Шахтар» у першому контрольному поєдинку перемагає «Аль-Фатех».

Уже цього вечора на гірників чекає ще один благодійний матч з «Аль-Фатехом» у межах Shakhtar Global Tour for Peace in Ukraine. Початок о 19:00.

«ШАХТАР» (Донецьк) – «АЛЬ-ФАТЕХ» (Ель-Хаса) – 5:0
Сікан (7, 37), Вакула (24), Кривцов (34), Траоре (80, з пенальті).
Шахтар: Пятов (Шевченко, 56), Фарина, Чоботенко, Кривцов, Бондар, Корнієнко, Джурасек, Очеретько (Криськів, 55), Кащук, Вакула, Сікан (Траоре, 55)