Колос – Десна 2:0. Україна, 15-й тур. Звіт

Підопічні Олександра Рябоконя не можуть виграти вже другий матч поспіль, а ковалівці перервали шестиматчеву смугу з поразок.

2019-11-24 16:10

«Десна» більш активно розпочала матч, створивши кілька моментів біля воріт «Колоса», а найбільш небезпечним був удар Артема Фаворова. Волинець зреагував на удар, і перевів м’яч в стійку воріт. Небезпечно пробивав Богданов, голкіпер зреагував і на удар Дегтярьова. «Колос» майже не проводив своїх атак, але саме господарі поля і відкрили рахунок в матчі. Лисенко обіграв в штрафному майданчику Імерекова і з близької відстані пробив Паста – 1:0.

Другий тайм знову більш активно розпочала «Десна» – момент Дегтярьова, удар Богданова, штрафний Калітвінцева, але знову без результату. Щоб змінити темп гри, тренер «Колоса» провів першу заміну – Ільтїн замінив Кожушка. Олександр Рябоконь першу заміну провів на 63-й хвилині гри – Картушов заміст Западні.

На 71-й хвилині гри «Десна» знову несподівано пропустила – гол в активі Вільхамссона. Тренерський штаб «Десни» тути же провів подвійну заміну – Хльобас і Філіппов замінили Кузика та Богданова. Втім, попри численні моменти, «Десні» так і не вдалося зрівняти рахунок. Поразка на виїзді.

КОЛОС – ДЕСНА – 2:0
Лисенко (30), Вільхамссон (71).
Колос: Волинець, Зозуля, Максименко, Парамонов, Чорноморець, Мілько, Задоя, Оріховський (Смирний, 70), Кожушко (Ільїн, 59), Вільхамссон (Рябов, 90+2), Лисенко.
Десна: Паст, Огіря, Кузик (Кузик, 71), Калітвінцев, Гітченко, А.Фаворов, Імереков, Западня (картушов, 63), Д.Фаворов, Дегтярьов, Богданов (Філіппов, 71).
Попередження: Задоя (4), Парамонов (22), А.Фаворов (44), Імереков (75), Ільїн (76), Гітченко (77), Калітвінцев (86).