Дніпро-1 – Ворскла 5:1. Україна, 16-й тур. Звіт Гуцуляка та Довбика

У матчі за поточне третє місце в турнірній таблиці УПЛ «Дніпро-1» розтрощив «Ворсклу».

2021-11-27 21:40

У стартовому складі дніпрян тренерський штаб провів дві зміни у порівнянні із переможним двобієм проти «Олександрії» – у центрі захисту Логінова замінив Нельсон, а на позиції вінгера замість Чуже вийшов Назаренко, який повністю відновився після травми. Гості ж у цьому матчі не могли розраховувати на Степанюка, який є кращим снайпером полтавчан у протистояннях із спортклубівцями.

Гра розпочалася просто приголомшливо для гостей. Зі стартовим свистком Довбик відкотив м’яч назад Нельсону, який зробив довгий пас на хід Гуцуляку, а той впевнено розібрався у чужому карному майданчику і з захисниками, і з воротарем. Йшла тільки 11-та секунда, а рахунок вже біло відкрито! Дніпряни продовжили дотискати пораненого суперника і ось вже Різник рятує команду у ближньому бою з Довбиком.

Дніпряни продовжують атакувати і тепер вже індивідуальний прохід Джурасека завершується уларом поруч зі стійкою, а невдовзі розкішну комбінацію дніпрян завершив трохи неточним ударом Назаренко. На 23-й хвилині ще один момент був у Довбика, який опинився перед воротами суперника, але не з самої зручної позиції пробив вище воріт.

Тільки після цього гості створили перший потенційний момент біля воріт дніпрян – Тамм пробив з хорошої позиції головою після стандарту, але м’яч пройшов повз воріт. Дуже небезпечним був і удар у Пешича, який цілив метрів з 20-ти у дальню дев’ятку, і м’яч пролетів поруч із хрестовиною.

І все ж таки господарі виглядали гострішими і вже ближче до перерви знову Джурасек пробив здалеку – надійно зіграв Різник, а удару Піхальонка бракувало влучності.

На початку другого тайму дніпряни обрушили на ворота суперника шквал атак. Все почалося з пенальті, який заробив Гуцуляк, але Довбик не зумів переграти з 11-метрової позначки Різника. Здаплося, що ця невдача тільки розлютила форварда дніпрян. Буквально за хвилину Довбик головою замикає навіс Дубінчака з флангу і робить рахунок 2:0. Спортклубівці продовжують пресингувати суперника у його карному майданчику і Назаренко на пару з Довьиком відбирають м’яч у Різника і форвард дніпярн оформлює дубль ударом у порожні ворота.

Далі – більше. Чудова комбінація за участю Дубінчака і Гуцуляка завершується ударом Кравченка, і Піхальонок підправляє політ м’яча у дальній кут – 4:0! Господарі продовжують трощити захист суперника і ось вже комбінація Піхальонок – Довбик – Гуцуляк завершується результативним ударом останнього, який також, як і Довбик, оформлює у матчі дубль – 5:0!

Звісно, що за такого рахунку у грі стало все зрозуміло. Дніпряни спокійно контролювали ситуацію на полі, при цьому мали ще пару шансів ще збільшити розгромний рахунок у матчі. Але вийшло навпаки – помилка біля власного карного майданчику, і Кравчук реалізовує вихід сам на сам.

Наприкінці зустрічі у полтавчан був ще один момент, але надійно зіграв Кожокару. У підсумку спортклубівці довели справу до розгромної перемоги над прямим конкурентом і вийшли на чисте третє місце у турнірній таблиці.

ДНІПРО-1 – ВОРСКЛА – 5:1
Гуцуляк (1, 63), Довбик (52, 53), Піхальонок (58) - Кравчук (84).
На 50-й хвилині Довбик не реалізував пенальті (воротар).
Дніпро-1: Кожокару, М.Кравченко, Нельсон, Сваток, Дубінчак, Ігнатенко, Піхальонок (Когут,83), Гуцуляк (Білл,75), Джурасек (Ді Франко,65), Назаренко (Лучкевич,65), Довбик (Русин.75).
Ворскла: Різник, Пердута (Павлюк,68), Якубу, Тілль, Пешич, Яворський (Челядін,46), Тамм, Чеснаков, Пуцлін, Кане (Хрипчук,78), Рангел (Амількар,68).
Попередження: Нельсон (76) – Рангел (45+1), Якубу (63), Пешич (74).