Україна

Калейдоскоп

9 липня «Динамо» проведе зустріч із «Люцерном»

2022-06-26 18:04

Заключним суперником київського «Динамо» в серії благодійних матчів зі швейцарськими клубами в рамках передсезонного збору та підготовки до кваліфікації Ліги чемпіонів стане «Люцерн».

Поєдинок відбудеться у суботу, 9 липня, на стадіоні «Герзаг» в місті Еммен. Початок гри запланований на 18:00 за місцевим часом (19:00 за Києвом).

Минулорічна контрольна зустріч «Динамо» та «Люцерна» на літніх зборах завершилася бойовою нічиєю з рахунком 3:3 (голами за українську команду відзначилися Лєднєв, Антюх і Гармаш).

Нагадаємо, сьогодні кияни зіграють із ФК «Івердон Спорт», 29 червня – із ФК «Лозанна Спорт», 2 липня – із ФК «Сьон», а 5 липня – із ФК «Янг Бойз». Окрім того, на 12 липня у «Динамо» заплановане проведення двоматчевого протистояння з французьким клубом «Олімпік Ліон» (19:00 та 22:00).

Усі міжнародні товариські матчі «Динамо» проводитимуться з благодійною метою. Виручені від продажу квитків кошти будуть спрямовані на вирішення найбільших гуманітарних проблем, спричинених війною росії в Україні.

Нагадаємо, у рамках благодійної серії Match for Peace. Stop War in Ukraine! із 12 квітня по 13 травня «Динамо» провело 7 матчів в європейських містах, зігравши з польською «Легією», турецьким «Галатасараєм», румунським «ЧФР 1907» Клуж, німецькою «Боруссією» Дортмунд, хорватським «Динамо» Загреб, швейцарським «Базелем» та естонською «Флорою». Під час цих матчів та завдяки супутнім благодійним заходам й аукціонам було зібрано понад 25 млн. гривень.

fcdynamo.com