Україна

Калейдоскоп

Гравці молодіжної збірної України придбали рації для ЗСУ

uaf.com

2022-06-29 17:01

Молодіжна збірна України нещодавно провела матчі відбору Євро-2023 (U-21), за підсумками яких пробилася до плей-офф, де на неї 19-27 вересня чекають поєдинки зі Словаччиною.

Та, незважаючи на свій щільний графік, гравці нашої команди не забули про допомогу захисникам, які ведуть важкі бої з російськими загарбниками. Футболісти придбали п'ять рацій для ЗСУ, і сьогодні в Києві в Будинку футболу півзахисник донецького «Шахтаря» й молодіжної збірної України Георгій Судаков передав їх для 98-го батальйону «Дніпро-Азов».

«Ми з командою вирішили підтримати наших воїнів, які просто зараз знаходяться на передовій. Домовилися між собою та закупили рації. Допомагаємо захисникам України, чим можемо. Ідея ця виникла не в когось одного – ми дійшли до неї всім колективом. Щодо рацій, то допомогли наші адміністратори, які дізналися, що зараз конче потрібно нашим воїнам. Закупили їх скільки змогли, і я особисто вірю, що вони стануть у пригоді на фронті», – сказав Георгій Судаков.

Рації зі словами подяки прийняв волонтер із Дніпра Кирило Киряєв.

«Ще з 2014 року ми спільно з Романом Зозулею допомагаємо представникам фанатського руху як «Дніпра», так і інших клубів, що воюють у лавах ЗСУ і ТРО, забезпечуючи їх різноманітним обладнанням. Як виникла ця ідея? Наразі є величезна потреба в раціях, які не можуть запеленгувати російські війська. Ми дізналися про це з перших вуст, від хлопців на передовій.

Я отримав рації від гравців молодіжної збірної й поїду до Дніпра, де передам їх нашим фанатам, які перебувають у лавах 98-го батальйону «Дніпро-Азов». Від себе ж хочу сказати, що війна точиться не лише на фронті. Певним чином вона триває й на футбольних полях. Як наша молодіжка, так і національна збірна показують хороші результати. Ми в них віримо і сподіваємося на їхні перемоги в наступних матчах», – сказав Кирило Киряєв.