Україна

Калейдоскоп

Петраков: «Вибули Бущан та Степаненко, Соболь захворів»

Головний тренер збірної України Олександр Петраков поділився очікуваннями від матчу Ліги націй проти Ірландії.

2022-06-07 21:41

– Чи є шанси потрапити до заявки тим гравцям, які не потрапили до заявки в матчі з Вельсом? Лунін, Попов, Сікан...
– Вони завтра всі будуть грати.

– Чи змінили б щось в матчі з Вельсом, якби могли переграти зустріч?
– Нічого б не змінював.

– Завтра буде складний вибір правого захисника, адже у нас тільки Караваєв грає на цій позиції (запитання від українського журналіста).
– Завтра буде грати інший футболіст. Чому ти мене це запитуєш, ти часом не на штаб збірної Ірландії працюєш? (посміхається).

– Чи буде багато змін у завтрашньою матчі в порівнянні з попередніми?
– Завтра побачите. В мене ще тренування буде, не можу зараз відповісти.

– Наскільки поразка від Вельсу виснажила команду емоційно?
– Дуже виснажила. Проводжу індивідуальні бесіди з гравцями, намагаюся посміхатися, підтримувати їх. Бо я головний тренер, я не можу ходити понуривши голову. Те, що в мене твориться на душі – це мої справи. Я повинен гравців підтримувати, виводити з цього важкого психологічного стану. Я вже казав, що на цьому життя не закінчується. Це вже пройшло, день прожив, того дня вже не повернеш. Сторінку перевернув – так і живеш. Треба забувати і йти далі. Завтра гра, все можна виправити. Це спорт.

– Наскільки команда відновилася фізично?
– Вчора ті гравці, що грали 5 червня, не тренувалися. Я їм дав відновитися. Зараз подивимося на їхній фізичний стан.

– Чи не звертався Ротань, щоб допомогти гравцями у матчі з Францією?
– Руслан Ротань не дзвонив.

– Чи є якісь кадрові проблеми?
– Є травми у нас. Вибули Бущан і Степаненко. Сьогодні їх визили на МРТ, слава богу, нічого страшного. У Степаненка немає перелому пальця, у Бущана голеностоп трохи підвернутий. 7-10 днів треба відновлюватися. Трохи сьогодні прихворів Соболь, зараз не будет тренуватися. Всі інші здорові, подивимося на їхнє самопочуття під час тренування. Подивимося, хто зміг відновитися і після цього будемо приймати рішення, щоб не нанести хлопцям шкоди.

– Після поразки в Кардіффі, чи було складно перелаштуватися на на новий турнір?
– Важко, але ми поїхали з країни ще 30 квітня. Не були вдома, працювали місяць. Хлопці не були готові добре. Це було складно, все накопичується. Я така людина, що дуже люблю свою країну. Мені не подобається ніде. Краще мого Києва для мене на землі нічого немає. Тому хочу додому, відпочинемо, хлопці почнуть тренуватися, як там в нас буде в країні – ми не знаємо. Коли почнуться матчі УПЛ. Тут багато питань. Я хочу додому, – сказав Петраков.

Зустріч відбудеться 8 червня, початок о 21:45.

sport.ua