Antalya Cup (U-21). Україна – Словаччина 2:3. Знову осічка

Підопічні Руслана Ротаня, виграючи у збірної Словаччини у другому таймі з різницею у два м`ячі, на жаль, програли матч.

2021-03-29 20:36

У своєму останньому поєдинку на турнірі Antalya Cup молодіжна збірна України зустрічалася з командою Словаччини, яка після двох турів мала у своєму активі чотири очки, у той час як синьо-жовті – одне.

Перший тайм почався з активних атак українців, а найреальніший момент відзначитися був у Бондаренка, який на 8-й хвилині з меж штрафного майданчика пробив поруч зі штангою. Незабаром гра перемістилася на половину поля нашої збірної. Словаки подали кілька кутових, але по-справжньому небезпечних моментів біля воріт Зновенка вони не створили. А ось синьо-жовті мали непоганий шанс відкрити рахунок на 25-й хвилині, проте Мудрик не реалізував перспективний штрафний, пробивши метрів із 20-ти в руки голкіперу. На 36-хвилині збірна України все-таки забила гол після стандарту, але в цьому епізоді арбітр скасував взяття воріт, зафіксувавши офсайд у Батагова.

Пропускаючи в минулих двох матчах у першій 15-хвилинці другого тайму, цього разу збірна України сама забила м'яч у цей часовий відрізок. На 48-й хвилині індивідуальними діями відзначився Мудрик, який у штрафному обіграв двох захисників і з гострого кута вразив ціль. 1:0. А на 56-й хвилині українці збільшили свою перевагу. Фланговою передачею Сича скористався В'юнник, який головою вразив ворота словаків. 2:0.

Перевага у два м'ячі підопічних Руслана Ротаня протрималася, на жаль, усього сім хвилин. Під час атаки суперника наші захисники не завадили двічі розстрілювати нашого воротаря. 2:1. А ще за сім хвилин рахунок зрівнявся. Під час подачі кутового знову захисники прогавили опонента, який головою відправив м'яч у ближній кут воріт Зновенка. 2:2. Більше того, на 83-й хвилині українці пропустили третій гол. Усі спроби врятувати поєдинок так нічим для наших хлопців не закінчилися. 2:3.

Міжнародний турнір Antalya Cup 2021

Україна (U-21) – Словаччина (U-21) – 2:3 (0:0)
Голи: Мудрик (48), В’юнник (56) – (63), (70), (83).
Україна: Зновенко, Алефіренко (Кухаревич, 46), Бражко, Батагов, Вівчаренко, Желізко, Сич, Очеретько, Бондаренко (Притула, 83), Мудрик (Супряга, 78), В'юнник (Ісаєнко, 78).
Словаччина (стартовий склад): Людга, Немчік, Покорний, Ілько, Гоно, Міхалек, Кадак, Пішоя, Капралік, Войтко, Бернат.

1

Згідно з регламентом змагань, кожен учасник провів по три поєдинки, а переможець визначився за найбільшою кількістю набраних очок.