Євро-2022 (U-17): юнацька збірна України в еліт-раунді відбору поступилася команді Польщі

Сьогодні в італійському містечку Колле-ді-Валь-д'Ельса команда Олега Кузнецова за підтримки місцевої діаспори провела другий матч в еліт-раунді кваліфікації Євро-2022 (U-17).

2022-04-23 15:30

Нагадаємо, у першому турі еліт-раунду відбору Євро-2022 юнацька збірна України (футболісти не старші 2005 року народження) перемогла команду Косова (2:0), а сьогодні у статусі лідера групи зустрілася з Польщею.

Порівняно з переможним матчем проти Косова головний тренер синьо-жовтих Олег Кузнецов у стартовому складі своєї команди зробив лише дві заміни. Мабуть, дії підопічних наставника задовольнили.

З перших хвилин українці захопили ініціативу, вони частіше били по воротах, подали більше кутових. Але невдовзі поляки вирівняли гру. Було багато боротьби. І знову доводиться констатувати, що відсутність ігрового тонусу у наших хлопців позначалася і на колективних діях. Одного характеру у першому таймі не вистачило. Програючи за небезпечними моментами, поляки таки дочекалися своїх шансів і під завісу тайму двічі вразили ворота Кравця.

За рахунок замін у перерві Кузнецов спробував змінити перебіг подій у другому таймі. Наша команда побігла вперед, але на 58-й хвилині ми знову пропустили. Тим не менш, українці не опустили руки, і практично одразу скоротили розрив у рахунку завдяки влучному удару Гусєва. 1:3.

У час, що залишився до фінального свистка, синьо-жовті виглядали гостріше за свого суперника. Небезпечно били по воротах Кремчанін, Гусєв, але голкіпер поляків був на висоті. Тем не менш, гол назрівав, і на 88-й хвилині Дзеню вдалося таки забити. 2:3. Українці могли і зрівняти рахунок, але не пощастило. І якщо підсумовувати гру, то найбільш логічним рахунком була б нічия.

Нагадаємо, для потрапляння у фінальний турнір потрібно посісти у групі перше або друге місце (у другому випадку необхідно мати не гірший показник, ніж в Угорщини, що посіла друге місце у групі 1 з одним золотим очком (у матчах проти першої та третьої команд) і різницею м'ячів -2).

За однакової кількості очок безпосередньо в групі за регламентом враховують насамперед особисті зустрічі. Враховуючи ситуацію, збірній України потрібно брати очки у заключному матчі з Італією та зважати на результати поєдинків конкурентів.