Молодь

На базі ДЮФШ «Динамо» відбувся перший етап турніру «Dynamo Kyiv Cup 2022»

Завершився перший етап Благодійного дитячого футбольного турніру «Dynamo Kyiv Cup 2022» присвячений 95-річниці ФК «Динамо» Київ.

2022-05-27 11:05

Організаторами змагань виступили ДЮФШ «Динамо» Київ та ГО «Київська Ліга дитячого футболу» за підтримки ГС «Асоціація Футболу міста Києва». Змагання відбулися на базі ДЮФШ «Динамо» ім. Валерія Лобановського.

Розпочали серію турнірів юні футболісти 2007-2008 років народження. Після тривалої перерви в змаганнях відчувався «бойовий» настрій хлопців. Напружена боротьба на футбольному полі тривала у кожному матчі. Ніхто не збирався поступатися місцем на п’єдесталі пошани.

Футбольні пристрасті вирували як на футбольному полі так і на трибунах. Численні батьки та вболівальники отримали масу задоволення та сплеск адреналіну від гри юних футболістів. Жодній з команд-фіналістів перемога не видалася «легкою прогулянкою». До останньої хвилини команди боролися за призові місця в турнірі «Dynamo Kyiv Cup 2022».

Так в фінальному двобої зійшлися команди МФК «Бровари» та «Діназ». Основний час завершився нічиєю 0-0. В серії післяматчевих пенальті влучнішими були футболісти команди МФК «Бровари». В матчі за трете місце теж точилася неабияка боротьба між командами ФК «Вишневе» та СДЮШОР «Чайка» (Черкаси). І також лише в серії пенальті перемогу вирвала команда ФК «Вишневе».

Вітаємо переможців і призерів турніру «Dynamo Kyiv Cup 2022» 2007-2008 р.н. та бажаємо міцного здоров’я, удачі, майбутніх феєричних перемог та мирного неба над головою!!!

«Dynamo Kyiv Cup 2022» рухається далі та готується до наступних етапів. 1-2 червня відбудуться змагання серед футболістів 2009-2010 років народження, 8-9 червня – серед дітей 2011-2012 років народження, а 15-16 червня завершать серію змагань діти 2013-2014 років народження.