Ліга конференцій

Шахтар Караганда – Колос 0:0 (заг. 0:0, пенальті – 3:1). Ліга конференцій, 3-й відбірний раунд. Звіт

Розмірковуючи про сьогоднішній клас «Колоса», можна дійти висновку, що представник України в Європі неодмінно мав проходити одного з аутсайдерів чемпіонату Казахстану.

Олексій КАЗАНОВ, «Футбольний клуб»

2021-08-10 20:00

Навіть попри домашню нульову нічию та не зовсім звичний штучний газон порожньої «Астана Арени».

Гості впродовж матчу-відповіді мали певну територіальну перевагу, але обмежувалися біля чужих воріт напівмоментами. Найбільш небезпечним став епізод на 9-й хвилині, коли відчайдушний підкат Буйволова завадив вразити ціль активному Сітчінаві.

Карагандинці не мали й таких нагод. Їхнього «конструктиву» вистачало хіба що на те, аби доставити мяч на дальні підступи до карного майданчику «Колоса» та перевірити пильність Волинця «пострілом» здалеку.

Таким протистоянням, вочевидь, глядачі й непотрібні. Ба більше: футбол подібного рівня змушує сумніватися в цінності Ліги Конференцій як такої.

Для цієї обопільної муки не вистачило не тільки чотирьох «сухих» таймів, а й додаткового часу. Путівку до наступного раунду довелося вирішувати в серії пенальті. Саме таким чином, нагадаємо, «Шахтар» подолав на попередньому етапі румунську «Стяуа». Цей трюк барона Мюнхгаузена господарям вдалося повторити завдяки реакції їхнього голкіпера. Шацький парирував три удари з чотирьох, забезпечивши казахстанському клубові перемогу, а ковалівців залишивши без європейської осені.

Ліга Конференцій. Кваліфікація. Третій раунд

ШАХТАР Караганда (Казахстан) – КОЛОС Ковалівка (Україна) 0:0 (пенальті  3:1)
Серія пенальті.
Нурієв - 0:0 (воротар), Рустемович - 1:0, Чорноморець - 1:1, Букорац - 2:1, Чурко - 2:1 (воротар), Граф - 3:1, Павловець - 3:1 (воротар).
Шахтар: Шацький, Кибирай (Ламанж, 89), Мавутор, Граф, Буйволов, Габишев (Назаренко, 60), Рустемович, Букорац, Митошевич (Хозін, 89), Тошев (Таттибаєв, 63), Шикавка (Оміртаєв, 60, Умаєв, 106).
Колос: Волинець, Золотов, Павловець, Мілько, Новак, Чорноморець, Ільїн (Саків, 105), Богданов (Задоя, 97), Костишин (Нурієв, 88), Каріока (Чурко, 60), Сітчинава (Лисенко, 60).