Турніри

Ліга чемпіонів

Новачок «Фенербахче»: «Вся наша увага зосереджена на матчах з «Динамо»

2022-06-25 10:24

Новачок турецького «Фенербахче» Брума розповів, що думає про матчі своєї команди проти київського «Динамо» у рамках другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

«Треба робити все поетапно. Зараз ми знаходимося на стадії передсезонної підготовки. Наступний етап – це матч із київським «Динамо» у кваліфікації Лізі чемпіонів. І тому нам потрібно вичавити максимум із передсезонної роботи.

Вся наша увага буде зосереджена на цій грі. «Фенербахче» хоче бути в Лізі чемпіонів, і це дуже важливо для команди, гравців та вболівальників. Думаю, ми зможемо цього досягти, якщо працюватимемо разом.

Кожен гравець хоче бути у Лізі чемпіонів. Це чудова мотивація і для клубу, і для гравців, і для вболівальників. «Фенербахче» треба знову повернутися до Ліги чемпіонів. Наші фанати мають знову стати щасливими. Ми працюємо для цього зараз. Сезон буде довгим, тож треба думати про найближчі матчі», – цитує вінгера клубна прес-служба.

Нагадаємо, перший матч між «Динамо» та «Фенербахче» пройде 20 липня в польській Лодзі, а через тиждень команди зіграють у Стамбулі.

ua-football.com