Глобус

Жіноча збірна Англії – чемпіон Європи

На стадіоні «Уемблі» у Лондоні відбувся фінальний матч чемпіонату Європи серед жінок.

2022-07-31 23:57

За трофей боротьбу вели збірні Англії та Німеччини. Основний час матчу, який обслуговувала арбітр з України Катерина Монзуль, закінчився нічиєю – 1:1. Рахунок у матчі було відкрито на 62-й хвилині, англійок вперед вивела Елла Тун. На 79-й хвилині Ліна Магулль відновила рівновагу в рахунку. В овертаймі переможний м'яч забила англійка Клої Келлі. Зустріч закінчилася із рахунком 2:1.

Нагадаємо, у півфіналі жіночого чемпіонату Європи-2022 збірна Англії розгромила національну команду Швеції з рахунком 4:0, а Німеччина здолала збірну Франції (2:1).

Зазначимо, що збірна Англії вперше в історії виграла чемпіонат Європи.

І ще один цікавий факт: фінал ЄВРО-2022 зібрав на трибунах 87 192 глядача, що стало абсолютним рекордом європейських першостей (зокрема чоловічих турнірів).