Турніри

Чемпіонати

Лунін: «Я незадоволений кількістю ігрового часу в «Реалі»

2022-05-23 17:53

Голкіпер «Реала» Андрій Лунін пролив світло на своє становище у «королівському клубі».

З моменту свого переходу до Реалу влітку 2018 року український воротар провів за основну команду вершкових лише п'ять поєдинків – чотири з них у поточному сезоні.

Лунін зізнається, що йому не вистачає ігрової практики, але водночас зазначає, що сам факт перебування у такому топ-клубі можна розцінювати як успіх.

«З одного боку, 100% мене не влаштовує кількість ігрового часу. З іншого боку, багато хто відзначає, і я сам розумію, що другий воротар у Мадриді – це високий рівень, певне досягнення.

Потрапити до цієї команди, закріпитися, якісь ігри грати, вигравати трофеї. Але я не говорю, що мене це влаштовує і я задоволений. Незадоволений. Досяг Мадрида – виконано, але хочеться рухатися далі».

Стати основним голкіпером Реала Луніну заважає постать Тібо Куртуа. Бельгієць по праву вважається одним із найкращих воротарів світу. Українець вважає його своїм товаришем, з яким йому доводиться вигризати місце в основі.

«На футбольному полі конкуренти, це природно, зрозуміло. А за футбольним полем, мабуть, друзі. Ми спілкуємось, сидимо поруч за столом. Друзям не можу назвати, але приятелі, так, у нас хороші стосунки», – зізнався Лунін в інтерв'ю YouTube-каналу «Вацко Live».

fanday.net