Турніри

ЧС-2022

Збірна України: плюс три легіонери та підготовка до переїзду до Італії

Перший день третього тижня підготовчого збору у Словенії синьо-жовті розпочали з тренування. Перед візитом до Італії та Хорватії головний тренер Олександр Петраков провів передігрове заняття.

Олександр ГЛИВИНСЬКИЙ

2022-05-16 18:50

Тренерський штаб уже напрацьовує тактику, яка буде застосована у двох найближчих контрольних поєдинках, відбувається розподіл складів та завдань для гравців на матчі з «Емполі» та «Рієкою». Зокрема сьогоднішньому тренуванню передувало тактичне заняття, присвячене аналізу гри тосканської команди.

В обід до табору збірної прибули троє наших виконавців з іноземних чемпіонатів — Олександр Зубков з угорського «Ференцварошу», Тарас Качараба із чеської «Славії» та Данило Сікан із німецької «Ганзи». Хлопці одразу ж поринули у спілкування з партнерами по команді. Уся трійка сьогодні ввечері у складі збірної полетить до Італії.

Натомість двоє гравців залишаться у Брдо. Голкіпер Анатолій Трубін, якого Олександр Петраков відпускає до табору молодіжної збірної України, що 17 травня збереться в Туреччині, завтра самостійно вилетить до розташування команди U-21. А от пізахисник Сергій Булеца сьогодні на ранковому тренуванні оступився й зазнав ушкодження зв’язок гомілкостопу. Тож він поки що залишиться у Словенії.

Таким чином, сьогодні о 20.30 за центральноєвропейським часом чартерним рейсом Любляна – Піза у складі української делегації вилетять 24 гравці. Сьогодні українці вже потренувалися, а отже, традиційного тренінгу на полі поєдинку й передматчевої прес-конференції в Емполі не буде, так само, як і в Рієці, куди синьо-жовті прибудуть у день гри. Однак післяматчеве спілкування головного тренера зі ЗМІ обов’язково відбудеться (українські медіа отримають посилання на Zoom-конференцію через медіаканал УАФ).

Сьогодні після прибуття до Пізи збірна України подолає ще 90 км автобусом до Флоренції, де оселиться в готелі Hilton Florence Metropole.

Завтра вранці національна команда проведе тренування на знаменитій базі Федерації футболу Італії в Коверчано, що буквально у 25-ти хвилинах їзди від готелю.

А за дві години до початку контрольного матчу збірники вирушать до Емполі: «Стадіо Карло Кастеллані» знаходиться приблизно на такій самій відстані від «Хілтона», як і база національної команди Італії. Після гри з «Емполі» синьо-жовті повернуться до готелю, а вже наступного ранку вилетять до Рієки.

undefined

undefined

undefined

undefined

undefined

undefined

uaf.ua