Турніри

ЧС-2022

Кривенцов: «Поразка від Вельсу – збіг обставин»

2022-06-20 16:39

Через вторгнення Росії 24 лютого футбольні змагання в Україні були заморожені. Але якщо клубні турніри поки що не відновилися, то національній збірній на європейському рівні вже провела п’ять офіційних поєдинків. Своїми думками щодо червневих матчів синьо-жовтих поділився екс-півзахисник збірної України Валерій Кривенцов.

– Які ваші враження від виступу збірної України у червневих матчах?
– Зміст та якість гри синьо-жовтих мені сподобалося. Хіба що в останньому поєдинку із Ірландією щось пішло не так. Але тут треба віддати належне супернику, який був надмотивованим. Ірландці підійшли до цієї зустрічі, можливо, у своїх найкращих кондиціях. 

– У чому, на вашу думку, головна причина поразки синьо-жовтих у вирішальному матчі за вихід на чемпіонат світу з Уельсом?
– Не вистачило забитого гола. Якась випадковість, що Ярмоленко зрізав м'яч у ворота. Якийсь збіг обставин. Все було проти збірної України. Хоча наша команда виглядала краще за опонента і заслуговувала на вихід на чемпіонат світу.

– Як ви вважаєте, Олександр Петраков продовжить роботу із збірною України?
– Це вирішувати не мені. Я тільки можу побажати, щоб Олександр Петраков залишився біля керма збірної. Мені подобається коли команда грає першим номером, або, скажімо, намагається це робити, незалежно від рівня суперника. Наставник уникнув своєї схеми 5-4-1. Він побачив, що в його розпорядженні якісні виконавці, тому схема 4-3-3 якнайкраще підходила до дій збірної України. Гра є, а результат прийде. Знову ж таки, поразка від Уельсу – збіг обставин. Таке у футболі...

zbirna.com