Моніторинг

ТВ-Програма

photo

Відеологія. Напередодні Глазго

У середу ввечері ми отримаємо першу відповідь на сподівання, які плекали не один місяць. Не буду їх порівнювати з подіями на фронті. Це принципово різні речі, хоча перемога збірної України над шотландцями здатна надихнути або подарувати стомлену усмішку багатьом героям-захисникам нашої незалежності.

2022-05-31 10:15

photo

Відеологія. Про вирішальні удари

Звісно, насамперед всі українці очікують цих ударів на фронті. Ворог у нас лютий і все ще потужний. Із запасом зброї, який не вичерпався, бо до війни супостат готувався заздалегідь. Отож, попереду в наших захисників ще багато роботи. Проте є в Україні й мирні справи, які зміцнюють її авторитет у світі.

2022-05-24 11:10

photo

Відеологія. В очікуванні злету

Мета нашої збірної чітко окреслена. У ній виступають суцільні професіонали, які здатні фокусуватися на головному. Хоча тривожні думи про війну нікуди не поділися, усім українцям потрібні гарні новини не лише з фронту. Доведено підсумками конкурсу Євробачення, які вража Росія сприйняла важко.

2022-05-17 11:10

photo

Відеологія. На Херсон та Доху!

Ворог не вгамовується. Триває битва за наш Донбас та рідну Таврію, куди рашисти підтягують техніку і свіже гарматне м'ясо. Тримають в напрузі через ракетні удари Одесу, Дніпро, інші українські міста. Ми переживаємо за наших захисників і шукаємо найменший привід для позитиву.

2022-05-10 11:10

photo

Відеологія. Герої – це про ЗСУ

Серед розмаїття думок, представлених у мережі щодо ЧС-2022, в мене виникла і своя. Як ставитися до перепустки на цей турнір? Або така. Чи може бути безмежною ейфорія українців від перемог над збірними Шотландії і Вельсу?

2022-04-26 12:10

photo

Відеологія. Побачити берег

Нещадна війна з лютим ворогом триває. Проте постійно мариться такий жаданий крик в океані: «Бачу берег!» Адже ніхто з нас не бажає, щоб жахіття, яке розв’язали рашисти на нашій землі, затягнулося на роки. Навіть при умові, що носії зла будуть неодмінно покарані.

2022-04-12 10:10

photo

Відеологія. Коли не до футболу…

Трагедія мого народу, яка відкрилася вже по визволенню Київщини, остаточно зриває маски з короткозорих конформістів усього світу. Злочинці, що намагаються перекинути відповідальність зі своєї безнадійної голови на здорову, тут за дужками. Їх час ще настане.

2022-04-05 12:28

photo

Відеологія. Нема в нас іншої любові

Неабияке піднесення і щирий патріотизм мого народу – нині головна рушійна сила. Кожен на своєму місці доводить, що нема у серці іншого почуття, ніж любов до України. Виключення трапляються, але їх жалюгідна меншість. Така ж пропорція і серед футбольного люду.

2022-03-22 10:10

photo

Відеологія. Коли закінчиться війна…

Двадцять днів підступний ворог на всіх фронтах перевіряє нашу міць, а ми не втомлюємося вірити і наближати перемогу. І це не пафос, це переконання, яким просякнуті всі свідомі українці, які воюють чи переживають поряд. І ті, що нині далеко, проте ми відчуваємо їх віру. Як і підтримку всього розумного світу.

2022-03-15 10:53

photo

Відеологія. Курс для русскіх кораблів

Напередодні нападу армії РФ на Україну футбольна спільнота готувалася до відновлення чемпіонату УПЛ. До змагання, які символізують мир і добрі емоції. Уособленням чого стали загарбники для цивілізованого світу, ясно без розлогих коментарів. Як відомий і курс для їхніх суден у просторі цивілізованого світу, дотепно визначений українцями.

2022-03-01 12:30

photo

Відеологія. Лише б не було…

Здається, в країні не залишилося людини, яка не знає про можливе вторгнення. Чи варто нагнітати цю тему, справа не лише вибору. Це компетентність, логіка, інформованість, нарешті. Розглядаючи чергові футбольні відео-проекти, не зміг позбутися двоякого враження.

2022-02-22 13:15

photo

Відеологія. Нам рано жити споминами

Позитивом наповнив календар лютого виступ молоді київського «Динамо» у Ла-Коруньї. Вольова перемога над «Депортиво» подовжила виступи у Юнацькій лізі УЄФА. Цей факт став приводом для загального оптимізму.

2022-02-15 12:30

photo

Відеологія. Урок футбольної журналістики від Марини Машкіної

Нікола Тесла вважав свій мозок лише приймальним пристроєм, який черпає у космічному безмежжі знання і натхнення. А у космосі він підозрював існування накопичувального ядра, хоч науково довести його існування не встиг.

2022-02-08 19:02

photo

Відеологія. Катарсис та мачизм

Зимова пауза не привід стримувати інтерес до улюбленої гри. Адже футбол вже нагадує про себе першими контрольними матчами українських клубів, виступами легіонерів, які поїхали шукати кращої долі за кордоном, думками фахівців. Підігрівають зацікавленість і відео-проекти, які покликані дати вичерпну інформацію.

2022-01-25 12:45

новини